10:22
30 הטוב ביותר ארוטי Melodramas, שם הרבה סקס ואהבה

אהבה מיוחדת של נשים ברחבי העולם, זה הפך, הם melodramas ארוטי. בנות מביטות לתוך המסך והם משוכנעים כי, כמו אנשים רבים חושבים, אהבה אמיתית, תשוקה, דברים סוערים - כל זה קיים.

התוכן של המאמר

1 מועדף ארוטי מועדף

הסר מלודרמה שפירה כדי לדבר לא יכול לכל מנהל, אבל זה הפך, לבזבז זמן על צפייה בסרטים עם תוכן בלתי מובן הוא בכלל לא לצוד. זה יהיה רע אם לא הבחין בעובדה שאנחנו רוצים להציע לך 30 הסרטים הטובים ביותר בז'אנר של מלודרמות ארוטיות, לאיכות שבה אנו מטפלים באופן אישי.

מועדף ארוטי מלודרמי

Tulponnaya Lech (ארה"ב, 2017).

פעולות קולנוע להתפתח בהולנד במאה ה -17. זה לא סוד עבור אף אחד, כאשר יש סחר בטעמי פרחים - אנשים להרוויח מדינות שלמות. כפי שלא היו מוזרה, אבל תושבי אמסטרדם מוכנים לכל השם כדי להשתלט עליהם. יש גם אווירה של טוליפ אוניברסלי, ב הרקע שלם מציג את תשוקתו של אמן עני לבן הזוג הצעיר, איך החלו להביע את הישן סוחר מאובטח. ביניהם הבזקים את התשוקה האמיתית - מה זה יכול להוביל לצרות כאלה?

אפל (ארה"ב, 2019).

הם נפגשו למדי מקרה, וזה הפגישה הפכה את חייהם של שניהם. היא בת לוויין, סטודנטית חרוצה ילדה פאי אמיתית. הוא חוליגן ומורדים שנולדו במשפחה עשירה. הם לחיות די בעולמות שונים ובנסיבות אחרות, אפילו לא, בסופו של דבר, ייראה אחד את השני. אבל הגורל הורה אחרת, והיכרות קטלנית תחלקו סוף סוף החיים אוהבים ב ולהכין.

פיתוי (ארה"ב, 2001).

לואי - סגן סוחר קובין שרוצה להתחתן עם ג'וליה אמריקאית. הם פגשו את התכתבות ואף פעם לא, בסופו של דבר, ראו בחיים האמיתיים. בפגישה הראשונה, לואי מאבד את מתנת הדיבור - האישה סוף סוף מתברר להיות יפה יפה וכאילו קטלני חזק, אמיתי, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר הגברת.

קובני, לשים את זה בעדינות, מתאהב בג'וליה בלי זיכרון ומחליט, זה הפך, לתת לה יתרונות מקסימלית. ליד איך אנשים משמשים להביע, האישה לואיס באמת מאושרת. אבל אידיל, החלה להיות קצרת זמן קצר: ברגע זה בסדר, ג'וליה אבודה ללא עקבות, בוהה, כפי שהיינו מדברים, חלק ענק של מצב גבר. בלי לאבד זמן, הוא ייאוש על החיפוש שלה.

אהבה (צרפת, 2015).

מרפי מתעורר בדירה שלו, בן הזוג שלו ישן קרוב כל כך, ובחדר הסמוך - צאצאים קטנים. האיש בודק את המשיבון, אשר משחזר את המסר של הגברת: הוא מתעניין בזה, אם הראפי יודעת משהו על בתה אלקטרה. עכשיו התמונה מתגלה מהצד השני: בן הזוג אהוב, תינוק נצחי ..

מרפי הוא באמת עייף של חיים כאלה. הוא סוף סוף חי זיכרונות מאהבתו הנשארת ארוכה - פעם היתה אלקטרה בחייו, הרצון שבו הוא הפך במהירות, כפי שכולם אומרים, תשוקה לוהטת. ברומן הקטן שלהם, זה היה כל מה שרק ניתן לדמיין, אבל הוא היה מתכנס בגלל אחד, כמו אנשים התרגלו להביע, חולף.

Kurios (חזית, 2019).

הבת הממוצעת, כפי שהיינו אמורים לומר, משורר פריז מארי כל חייו היו כמו ורדים מאוהבים פייר, 1 של המחלקות של אביו שלו. אבל היא נישאה לתלמיד הנוח ביותר אנרי. הינכם מתבקשים לשים לב כי בני הזוגים הולכים למסע האקזוטי למזרח, שם אנרי מאשרת את חוסר היכולת שלו כדי להציג את בן הזוג הצעיר את כל היתרונות של הנישואין.

עם שובו, מארי המדוכא ללא השתקפות הופך את פילגשו של פייר - למרות שהוא החבר הכי טוב של בן הזוג שלה. מלבד איך רובנו רגילים לדבר, כי אישה מסכימה להיות מודל עבור צילום ארוטי יורה, מנסה לנצח, זה הפך, כדי לעקור את היריבים החלים על תשומת הלב של אדם אהוב.

משי (קנדה, 2007).

פעילות הסרט מתפתחת במאה ה -19 בצרפת. Erve - סוחר סוחר משי. הוא ייאוש ביפן סגורה כדי להיכנס לעסקת מסחר עם ברון מקומי, ו בלהט כאילו מתאהב באחד הפילגשים שלו.

האיש מחויב לחזור, כפי שכולם יודעים, בבית, אבל כבר לא ניתן לראות את הגברת היפה הזאת - במערכת יחסים עם כאילו אשתו של הלן מתקררת. ואכן, הלן אוהבת את בן הזוג ביותר בעולם ומוכנה לכל דבר כדי להחזיר את אהבתו.

אהבה (Froncium, 2012).

תמונת התמונה מתפתחת בז'נבה, זו 10 שנים לפני ההתחלה, כפי שנהגנו לומר, מלחמת העולם השנייה. יש צורך להדגיש כי הסלול הרשמי הגבוה ביותר ללא זיכרון, לשים את זה קצת, מתאהב, כפי שכולם אומרים, הגברת הקטלנית, אשר פוגש על הכדור. משהו כשלעצמו, שמו של הנערה הוא אריאנה, והיא בן הזוג של ה -1 סילה כפוף.

לגברים כבר יש פילגש לבני ז'אד, אבל הוא אובססיבי עם אריאנה ומנסה בכל כוחם, זה נעשה, כדי ללכוד את המיקום שלה. זה לא סוד שהאישה ניתנת באופן שווה לתשומת לבו ולחיזורו, לאחר מכן, מאוכזבת לחלוטין בצחקוק פוליטי, שקוע במחזור של תשוקות אישיות.

מרוסק (erland, 2016).

Roseanna במשך כמעט 50 שנה כבר בפסיכרליידד. אף אחד מהצוותים לא זוכר עוד למה היא כאן. ד"ר גרין, הרופא החדש ביותר, מתקרב בהתלהבות בעבודתו שלו וגם תופס את ההחלטה לבדוק את הקלפים של כל לא בריא כדי לגלות עליהם כמה שיותר.

כשמדובר רוזן, הוא מוצא את היומן האישי שלה, שבו היא תמיד נשארה בבית החולים רשמה לה ביותר שאנשים חושבים, פרנק מחשבות, חרטות וזיכרונות. ואז אדם מודע לכך שרוזיין לא כלול. כמובן, כולנו יודעים היטב מה מתברר שהיא מוסתרת בבית חולים לחולי נפש כעונש. ייתכן כי מר גרין גדול יותר קורא את היומן, יותר כביכול, כמו העמוק ביותר סוף סוף להיות תשוקה, וכן אנשים חושבים, להרוס - להתקשר.

סודות סקס ואהבה (ספרד, 2016).

ראש הממשלה הקלאסי של איך מיומן ירו תמונה בז'אנר הגבול של מלודרמה ארוטי. הסיפור מתפתח במדריד, שם יש גם 5 זוגות שונים מבצעים מודגש, כמו הנהיג, פרנק חוויות משלהם, כפי שרובנו רגילים איות, חיים סקסי. נראה שהם פותחים את עצמם את הצורות האחרונות של קבלת תענוג אינטימי, אשר כבר לא מסוגל לחזור לחיים סקסי לשעבר.

ספרדים - חופשיים, וכיצד להתבטא, אנשים נועזים שכל יום, בסופו של דבר, להפוך הנאה בחגיגות, שבו הוא אינו מקום מכתים, אנטי פוג'טים, הגבלות ומזבלות.

פרנק וולה (ארה"ב, 2015).

גבר פרנק - בגיל העמידה, שרק כרגע פגש את אהבת חייו. היא צעירה בו הרבה, שמה הוא לולה והיא עוסקת בעיצוב בגדים. הם מכירים במסעדה שבה עבודת פרנק.

אהבה ביניהם במהירות, לשים את זה קצת, זורם לתוך תחושה של שייכות מפרנק, אשר גבולות עם אובססיה.

להבין חלומות ילידים בישראל בקלות כאשר אתה ילדה מדהימה מרוסיה. אתה יכול לעבוד בישראל בתחום הפנאי. נשים של מודל חיצוני לתת קריירה ליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל אפשר לקבל מ 6000 יורו.

הוא סוף סוף מקנא של הגברת לאמנה ואפילו, כמו שאנחנו כל הזמן אומר כל הזמן, העבר. אדם מגלה כי לולה נאנסה, והעבריין, בסופו של דבר, היה ללא עונש. עכשיו המחשבה על נקמה הופכת מאניה אמיתית פרנק, שמוכן לכל דבר בגלל קנאה.

שגוי (גרמניה, צרפת, ארה"ב, 2002).

אדוארד וקונוננין לחיות אבל בפאתי ניו יורק, יש להם בן שמונה, homeowner וכלב. הם פשוט נהנים החיים שלהם מדוד, אבל הגורל סוף סוף תורם לזה - מפגש אקראי עם אדם אחד גורם מכה משמעותית לחיים מונופוניים של בני הזוג.

על ידי מעקב אחר אירועים, אדוארד מגלה כי בן הזוג שלו יש הרבה סודות. הוא מתחיל למעקב שלה ומגלה כי קוני יש מאהב. אדוארד פוגש איתו ומתברר לא מסוגל לרסן את הכעס שלו. כי עכשיו יהיה סוף סוף עם המשפחה, שבו הזוועה התיישב, תחושת אשמה והונאה?

חיים אודל (צרפת, בלגיה, ספרד, 2013).

אדל - אישה בת 15 שהיא יותר בדיוק כמו לחלום על אהבה אמיתית ודדית. באשר לרגע, איך אנחנו מביעים, מקל הקסם היא פוגשת בחור מקסים שעונה על רגשותיה הֲדָדִיוּת. אבל בקרוב עאדל מתחיל לבנות חלומות מפחידים. אין שום דבר, לא לספור את הנערה המסתורית עם שיער כחול, שבו היא נמצאת ברגע זה בסדר עודף משקל ברחוב. חלומות אלה מעונים על ידי עאדל - היא פשוט לא מבינה מה האובססיה הזאת. ללא ספק, ראוי להזכיר כי אבל אחרי אישה, זה הופך להיות, זה מבין שזה לא בכחול שיער - היא מושכת נואשות אל הזר המסתורי הזה.

שִׁגָעוֹן (אנגליה, ירלנד, 2005).

פָּעִיל הסרט, באופן כללי, מתפתח בבריטניה המאוחרת שלאחר המלחמה. במרכז ההיסטוריה - בן הזוג של הרופא הראשי בית חולים פסיכיאטרי. הגברת מתאהבת ב -1 מטופלים. שים לב שביניהם רגשות רבי עוצמה הבזיקו, המומרים באופן מיידי להריקן של תשוקות ואהבה. קשה מאוד לחזות מה מחכה להם על ידי סיבוב, כבית חולים פרוזדור - בייבי או אהבה לא חוקית?

דִבּוּק (ארה"ב, 2004).

Metthew - צעיר מוצלח כספים, אשר מול העסק הבסיסי, איך אנחנו מדברים כל הזמן, הודעות הנסיעה פנימה למסעדה יש ​​משלה, כמו הרבה אקספרס, האהובה ליסה. זה באמת רוצה להדגיש כי לפני שנתיים, ו לפני כן, אובסס את תשוקתה. ראש אבוד, מתיו על ידי כל מנסה, החלה לעשות גברת. לפניו יש הכל, כמו אנשים רבים חושבים, הראיות המסתוריות החדשות ביותר, פתרון אשר, הוא פוגש את האישה הבאה ליסה. מתברר ש היא ידועה במסתורין של היעלמות מוזרה. מתיו מתברר כדי להיות נמשך לתוך virtuoso תככים, שבו כל פרט כבר מסופק.

לילה אחד (הודו, 2016).

ג'וריל - איש משפחה למופת ייאוש למסיבה מסודרת על ידי חבריו. שם הוא פוגש אישה בשם Celina. יש צורך להדגיש את מה שדחק, בסופו של דבר, מודע לאופן שבו הוא משנה את בן הזוג עם איך החדש ביותר מוכר, אבל למחרת בבוקר הם לא יכולים לפגוש שוב. נלך זמן, אבל אולוויל עדיין לא יכול, בסופו של דבר, לזרוק את הזיכרונות של סלינה משלה רֹאשׁ. יש צורך להדגיש כי האיש הוא זירז בחיפוש אחר יופי קטלני, אבל, למצוא אותו, מתברר מופתע בלתי נעים - הוא ציפה לקליטה קרירה, כי סלינה היא לגמרי אני לא שמח ליצור שוב אורביל.

צָעִיר ו מדהים (צרפת, 2013).

איזבל רק בן 17, הוא שייך כמה אנשים חושבים משפחה עשירה ומכבד. מישהו קטן יודע את זה אבל אישה מנסה למצוא את עצמך, צולל לתוך העולם ללא תחתית של אהבה. למען הנאה, ו בכלל לא למען כספים, אישה נמצאת עם איך הלקוחות הקשישים נמצאים בחדרים, כמו אנשים רבים חושבים שונים בתי מלון. זה הרבה זמן לעובדה כי משפחת איזבל אפילו לא מדמיינת, באופן כללי, אולי, מאשר סוף סוף, זה אינטליגנטי ויפה נְקֵבָה. אבל בקרוב אחד הלקוחות ללא שינוי איזבל ..

Sp איתי (Konada, 2005).

לילי - יופי צעיר, אשר פוגש עם גברים רק למען מין מהיר. ברגע זה, היא עומדת בפני דוד, עם מי הם מבזקים מיד תשוקה נלהבת. אוהבי גם מוצאים את עצמם איך רובנו רגילים לומר, מיטה אחת, אבל עבור המין שלהם - זה רק צורה של תקשורת, וזה לא, לשים את זה קצת, כרוך בכל דבר יותר. מישהו קטן יודע את זה עד מהרה ליאילה מבינה שהיא שייכת לדוד שונה אחרת - לגמרי לא כל כך, קוק לכל השותפים הקודמים שלהם. מתברר כי דוד גם מכוון ברצינות לעבר ליילה. הכל כועס על שנינו התרגלו לומר, זה הראשון פעם בחיים כאשר הם מרגישים רצונות לעזוב פיזיולוגית צרכי. לא לספור את האטרקציה, הם הופכים בסיסיים, וכן גם ניצחון, קרבה חושנית.

מִי אני רוצה יותר (איטליה, שוויץ, 2010).

אנה - אדם מאושר שיש לו הכל: בית נפלא, עבודה טובה, איש אהוב. אבל הגורל מתפתח כך שהאישה סוף סוף מסתובבת רומן עם המלצר דומיניקה. איתו, היא החלה לגלות כי טיעוניה על אהבה תשוקה אמיתית היו מושרשות, כפי שאנו מבטאים, לא נכון. לא ניתן לנהל רגשות אלה, הם מופיעים בנקודה אחת. אני חייב לומר כי דומיניק יש גם משפחה, שני ילדים. תְפוּקָה, כי אהבה אמיתית בין שני אלה אפשרית רק שעתיים בשבוע.

הפצה (ארה"ב, 1994).

כרך - עובד של חברה קשה. זה לא סוד לכל דבר להיות תחת סכנה: נישואין, קריירה והעתיד בכלל. אז, באופן כללי, זה קרה, כפי שאמרתי כל הזמן אומר, איך אדם יכול, לשים את זה קצת, לסרב בסמיכות האינטימית לבוש עצמו, והיא בניסיון לנקום על כך, החלה להיאשמה שלה הטרדה סקסית. טום סנדרס עבד בחברה הזאת החיים שלך, ועכשיו הוא צריך להגן על כבודו ולנסות לא לשים את זה בעדינות, להפסיד תמונה במקום העבודה. שרשרת אירועים זו עוזרת לו להיות בעולם הלא ידוע מציאות וירטואלית במעמקי החברה.

Anoteomy אהבה (ארה"ב, 2014).

הִיסטוֹרִיָה על אהבה כי במבט ראשון נראה בלתי מעשי. היא אישה מכמה כמה לחשוב עשיר משפחה, מותק אמיתי, סטודנט חרוץ. כפי שלא היו מוזרה, אבל הוא מוטב וחוליגן, הגבוה ביותר איש צעיר מודגש שאינו מספיק, כי הוא מטריד, לא סופר את המריצה. אהבה ביניהם Forban, ולכן ברוכים הבאים עוד יותר. יש צורך לומר כי תשוקה בין אלה מבקשת 2 פשוט גבולות בלתי נתפסים.

עָצוּם תקווה (ארה"ב, 1998).

יֶלֶד בשם פין ראה את יופיו של אסטלה, ובאותו רגע לבו כמעט האטתי. הוא שמע את הנבואה, שאמרה כי האובססיה הזאת לא תוביל לא כלום, אבל הצעיר נשבע כי אחד יפה יפה האישה בסופו של דבר תהיה לידו. אולי העובדה כי לאחר כמה שנים מאוחר יותר, Finn כבר בתוך Amplua האמן הצעיר נופל בניו יורק, שם שוב פוגש אסתלה. אבל, כאשר הצעיר סוף סוף פוגש את אהובתו, הוא נעשה, כפי שכולם אומרים, המתאים ביותר רצון עז. ואכן, ובאותה תקופה תהיה מציאות וכל רוב, כפי שכולם יודעים, פחדים עמוקים. אימה.

לא לעזוב (אנגליה, Itala, ספרד, 2004).

הוא טוב דוקטור וגבר משפחתי יפה. אבל ברגע אחד הוא נספג בצורה של ברגע אחד פרצתי תשוקה למתגלת הספסל. יש לציין כי הוותיק ביותר בחירה, ותחושה של חובה זכתה באהבה, למרות שזה היה שווה אדם ביג נוריששית. אבל, בבירור, אהבה אמיתית לעולם אינה, בכלל, סלח בְּגִידָה.

כלבים לא ללבוש את שונוב (פינלנד, לטביה, 2019).

Yuhu - אלמן, אשר בן הזוג קטסטרופלי מת כמה, לשים את זה בעדינות, לא בחזרה. האיש פשוט רואה את עצמו איך להתבטא באשמה של האסון, כי הוא לא ידע איך להציל את החיים, כמו אנשים רבים חושבים, גברת אהובה. יש לו בת בגיל המעבר - זה לא מחזק את העצב בכלל, כי יהו הוא במצב פסיכולוגי מורכב מאוד לא יציב.

על ידי צירוף אקראי של האירועים, Yuh נפגש עם, כמו בראשות, מונו, אשר, כאילו, כמו תרגול bdsm. יש צורך להדגיש את העובדה כי האלמן לא נכון עבור 1 של הלקוחות ו immerses אותו לתוך העולם של תענוגות אוסרני. אבל זה היה כל כך אהב אותך שהוא שוב ושוב פונה לגברת, מחשש אפילו לעצמו הודה איך הוא אוהב להישאר בסקסיסט.

"365" (פולין, 2020).

לוררה - מלון יוקרה שליטה, יפה ומוצלח.

שירותי ליווי בישראל מושלמים. מספר, קונים - בחורים משגשגים שרוצים להסתכל לטובה בפגישה, מטפלים ישירות ביד עם בחורה בהירה. זה להרוויח זה די די, על מנת לכסות לחלוטין את האובייקטים הדרושים.

יש לה צעיר, אבל דברים בצמד לאט סוף סוף ללכת תחת המדרון. הנערה נרדפת מאוד גם להרגיש את האהוב, והתשוקות בכמה כבר זמן רב. בניסיון לחדש את העניינים, אישה נותנת בחור שגם הוא הולך לסיציליה, שם קורה נורא.

אגרסיבי Mapiosi Massimo, אשר שומר מפחד את כל העיר, חטף את laur. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הוא מחזיק גברת נעולה במשך שנה, תובע רק את הראשון - היא מחויבת, בסופו של דבר, כדי לרסן את השנאה שלו בלהט ליפול לתוךו.

היא (צרפת, 2015).

מישל - גברת גרושה. יש לה צאצאים מבוגרים שחיים בנפרד. מישל מתנהג בהצלחה עסקים ונהנה מהחיים, ובזמן הפנוי שלו ישן בחשאי עם בעלה של בעלה.

אבל ברגע אחד עד לגברת, זה הפך, מסכה לא ידועה, שמעלה אותה. מישל לא, לשים את זה בעדינות, נותן לו הצהרה, אבל היום אני זוכר את היום הזה כדי לומר בלהט רוצה לנקום. במקביל למישל, באופן כללי, צופה נשות החיים בבית הסמוך. בן הזוג של השכן הוא קנאי דתי, ומישל כבר הניח עיניים על גבר שכן.

"בובת סקס" (אנגליה, 2016).

וירג'יניה - יופי רוק, אשר קוק פעמים מוכרת, כפי שאנו מבטאים, בניסיונות לנטוש כסף אור. אבל היא לא מבלה שעות על כמה מאיתנו אומר כל הזמן, רחובות לא בטוחים מחכה לפחות מה הלקוח. היא נפגשת רק עם האנשים המובטחים ביותר והמשפיעים ביותר בלונדון. בדרך זו היא להכיר רופט מסתורי. איך זה לא היה מוזר, אבל ביניהם יש ידידות, אשר שיפורים באהבה. ואכן, אבל וירג'יניה אפילו לא תדמיינה מה את התפקיד האמיתי של uhager מסתורי בחייה.

מתחת לשפתיה (קונדה, 2016).

ג'סמן - ליידי כמעט כל החבר'ה שחיים בשמחה ובאמורן. היא רק עובדת עורך בית הוצאה לאור היוקרתי, פוגש איך אנחנו כל הזמן מדברים עם בחור מקסים, עם אשר לאחרונה תוכנן קצר. אבל זה מאושר Idellia התערב לסבית בשם דאלו. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה מכוון ברצינות רבה ביחס ליסמין מוכן לכל דבר על שום דבר כדי למשוך את עצמך ילדה לינה.

המאהבת שלי (אירוע, 2014).

צ'רל - הצעיר בן ה -16 שעובד סוף סוף את סואר הבריכה בגברת החזקה והעשירה. היא צריכה לומר שהיא מבוגרת עוד יותר, אבל צ'רלי חווה תשוקה חזקה למגי. עד מהרה הגברת מבינה שהעובד הצעיר באוזניים התאהבו בה, וגם מחליט להשתמש בזה למטרותיהם.

מגי מוקדש לצ'רלי לעולם של תשוקה, כמו שאנחנו מדברים כל הזמן, משחקים סדיסטיים סקסיים רגועים. עם הזמן, הגברת כל כך נמשכת לתוך חוויה זו, אשר, בסופו של דבר, מתחיל לשלוט בכוחות עצמו, כפי שכולם יודעים, כפוף לא רק בחדר השינה, אבל מעבר. מה יהיה בסופו של דבר להוביל את המקרים יוצאי דופן אלה? דירות דיסקרטיות בתל אביב

"גברת Chatterley "(צרפת, בלגיה, 2006).

קונסטנס - אישה צעירה ובטוחה. יש צורך להדגיש זאת ב -23, היא נותנת לה את לבה לצבא. הם אהובים מאוד זה מזה, אבל לא רק יש זמן ליהנות אפילו ירח דבש - אדם חייב ללכת למלחמה. יש לציין שהוא מתעורר הביתה כאילו הוא התחיל לבוא לידי ביטוי, אדם בעל מוגבלויות חלשות, שאינו מסוגל עוד לשרת את עצמו, שלא לדבר על כך שהוא רק להתמכר לבידור, כפי שכולם יודעים, אשתו.

קונסטנס, זה הפך, מחליט להישאר עם בעלה לחתוך את המין, אבל לראות את הייסורים של האהוב, אדם עם קושי גדול סוף סוף מאפשר לה להפוך אותה למאהב שלה.

אישה, ככלל, מתחילה לפגוש מאהבים עם פורסטר, אבל בשלב זה יש הרבה מחשבות סותרות בנשמתה. יש צורך להדגיש כי יש צורך לבחור - או לטובת איך שותף חזק, עדין וחושני הוקם, שבו הוא כל כך נחמד לבלות זמן שבו היא מתחילה בהדרגה להתאהב, או לטובת האופן שבו האישה האהובה מתבטאת, שהיא עירומה מאוד בנוכחותה של טיפול.

קורא (גרמניה, ארה"ב, 2008).

קוגדו מיכאל היה בן 15, הוא פגש את חנה, שזכר את כל חייו. כולם יודעים שהיא בת 36, אבל למרות רומן נלהב זה, אלא רומן קטן מאוד. מיכאל ביקר על ידי חנו, להתמכר לבידור אהבה, וכפי שאנשים נהגו להביע, קוראים ספר אהוב, אבל היא איבדה באותו זמן ברגע אחד, כפי שעלו בחייו.

8 שנים מאוחר יותר נפגשו אנה ומייקל, אבל עם כל שאר הנסיבות. הוא לומד בפקולטה למשפטים, וזה על המזח. הגברת מאשימה ברובוט באושוויץ ובמערכת מבולגן.

וקטור Fomin

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג עבור 10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

מלודרמה אוהבת לא רק בנות, וגברים. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל לפחות גברים מודים מדי פעם כי סרטים ארוטי שומרים על אהבה להסתכל בזמנים. אבל ההתלהבות שלהם לסרטים של ז'אנר זה להסביר לחלוטין. במלודראמות, העלילה והמעשים מתגלים במידה רבה יותר של שותפים נהנים. סצינות מין יש רך מאוד, חושני וריאליסטי. גברים לעתים קרובות לגלות הרבה חדש על תהליך intima, גישה לשותף, טכניקות שונות. להציע את האיש שלך יחד כדי להסתכל דרך מלודרמה ארוטי - תראה איך החיים הסקסיים שלך ישתנה.

Просмотров: 56 | Добавил: cotyh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar