09:48
אהבה מיידן, לשים את זה בעדינות, לבלוע את הזרע? כיצד להגדיל את העניין במין אוראלי?

לא כמעט כל הבנות אוהבות לומר לבלוע זרע, אבל המצב הוא גם קל לתקן. זה בעיקר העיקרון כאשר ההפרעה מגיע במערכות יחסים או התקופה הנוראה של המיתון תחת התואר "אהבה נראה לחיות במשך שלוש שנים". גיא מי לעתים קרובות מקבל ליטוף אוראלי, מרגיש כמו זכר מלא, והוא לא אני רוצה למצוא אהבה בצד. טוב מאוד להקצות איזה מין אוראלי נותן בחורים בלתי נשכחים תענוג שלא יתואר, פשוט לא צריך לשכנע שעה הגברת להסכים לזה. אירועים לבלוע זרע מן הנערה, זה היה אפשרי להיות קצת - הופעת אמון בין שותפים, חיזוק התשוקה, את הגידול בהורמון דאם וצמיחה השד, גם שיפור השיער והעור.

1 מה אנשים חושבים על זה? 2 תצוגות של גברים כמעט בכל מתכנסים: 3 תועלת של סקס אוראלי לנשים 4 מה חושבים בנות על זה 5 למה אני צריך לבלוע זרע

כי גברים חושבים על זה?אני

אני תוהה מה אפילו את עצמי צ'רלס בוקובסקי אמו תיאר את רגשותיו של אדם מחיבה אוראלית, איך כולם נמס, ביטוי אחד: "ב זמן היניקה כל הגברים ייסורים נשאבים מתוך ראשו ".

הבנות אוהבות לבלוע זרע רק במקרה זה, במקום שהם אוהבים את השותף, או שהם פשוט יודעים על כמה מאיתנו מתייעצים, תכונות מתאימות של שפיכה. המומחים הוכיחו כי הקליטה המתמדת, כפי שכולם יודעים, מים זרעים, בסופו של דבר, תורם לטיהור העור, עליית השד והירכיים, מקטין גם את האפשרות של פיתוח עששת.

גברים מאוד מאוכזב, ולא שותף סוף סוף מסרב לבסוף סקס מתאים, לא לבלוע זרע. "אם היא התחילה את התהליך, אז עדיף לסיים אותו ולהביא סוף לוגי, או בהחלט לא נוגע בפין.

מצגות של גברים כמעט מתכנסים: 2

"אם ניפגש היא יודעת שאני נקי ובריא, למה זה יכול להיות, איך אנחנו רגילים לקרוא, כישלון?-.

"אני אוהב מתי הגברת, בסופו של דבר, סנוניות, ולא לירוק - זה יכול סוף סוף להיראות מאוד לא נראה - כשהיא בכף ידה, באופן כללי, הנוזל צף ".

"אם הגברת אוהבת סקס אוראלי ועם סנוניות הנאה - אז היא מאוד, כמו רבים, המלכה הנלהב, הישר סקס, ואני לא רוצה לתת לה ללכת, אני רוצה לשמור ולתקרב.

אבל, יש גברים, אשר, באופן כללי, לדבוק במצגת אחרת.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילויות פסיכולוגיות. אנשים עשירים של ישראל לא טרחו להפגין נשים וילדים. אם כבר מדברים על קל יותר לבחור איסקמנטל, אחד יקצה מעמד ותאסוף חברה נעימה.

הם מאמינים כי בנות בולעת יפה, אבל מאוד לא חוקי לא נוצר לנישואין. זה גם, בסופו של דבר, הוא תנאי מוקדם שכמעט כל הבנות הכחישו גברים אהובים בהנאה - הם לא רוצים, זה נעשה, להיראות כמו "גברת ללילה אחד" וואט, בסופו של דבר, ללבוש את המסכה רצינות, נכונות.

תועלת של סקס אוראלי לנשים 3

Cum מכיל מתאים הורמון גבירותי - Prostaglandin. מיידן שלעתים קרובות מקבלים הורמון זה הוא יותר בריא יותר מאלה המסרבים, בסופו של דבר, לספק אדם הנאה. Prostaglandin מקדם פיתוח overestimated של עקרון הורמון דאם - אסטרוגן, החזה מתחיל גדל, מעוגל רגליים משפר את העור ואת מצב השיער.

מעניין, זרע הוא גם שימושי עבור שיניים עקב תוכן גבוה IT אבץ. קרא עוד על מה זרע שימושי לקרוא במאמר.

אבל, השירות העיקרי סקס אוראלי הוא לא זה - זו דרך מצוינת, לשים את זה בעדינות, לשמור ולשפר גורם, להשיג אינטימיות בין שותפים, אפילו יותר מאשר הפרעה זוג יחד במשך כמה שנים.

מה חושבים בנות על זה

רוב הגברות, מסכים למין אוראלי, הם גם מבקשים לרצות אדם ולהיות בשבילו האמין, אבל עם כל זה כמעט לאבד. עם הכשרה נכונה חבר יכול להביא תענוג גדול לשני השותפים.

"אני לא יכולה להוציא את זה בכלל זרע - לא טעם או על צבע או על הריח. איך לבלוע את זה? סקס עצמו אני מעריץ, אני יכול לעשות את זה לפחות 10 פעמים ביום, אבל אני לא מבין - אני לא מבין. כפי שאתה יכול, זה הפך, לבלוע משהו עישון ומגעיל?"- למגרין של מצגת כזו למעשה כל הבנות לדבוק. דירות דיסקרטיות במרכז

יש אפילו סיפור מצחיק נושא זה, שבו הגברת נותנת בחור בקוקטייל המועדון, שהוא חם תחילה, ו מאוחר יותר הופך קר ומגעיל - שם הקוקטייל הזה "נקמה מציצה ".

נשים עם שמחה מסכימה לליטס בעל פה, לרוב את המזל יש לשמור היטב, האכלה לא מעשן אדם. הם, ביצוע, החלו להיות מציצה, הם מולי על כך כמשהו חריף יותר, פרנק. "נראה שאני מרגישה את האקסטזה שלו ואני מבין שאני עקרונית מאוד בשבילו. הוא עקרוני שאני עושה את זה ואני כמו בעצמך. אבל, זה חריג חזק לכללים.

למה זה גם שווה לבלוע sperm55

כאשר Dama מסכים למלא את הרצון הפרנק של האיש האהוב שלו, תואר קרבה ביניהם מגדילה, לא רק אינטימית, וכיצד כולם אומללים, פיזית, קרבה רוחנית. לא לכל אחד הוא לא סוד איזה גבר ולא גבר אוהב את בן זוגו, הוא עשוי לטפל מראש כדי להיות נוח.

תחזוקה של גברים מאובטחים - העבודה של קשה נפשית. ישראל עשירה אינה משמשת בפומבי להפגין נשים וילדים. זה יותר נעים להזמין Escaled, אשר יקצה את המיקום יעשה חברה מצוינת.

ואז את התהליך עצמו יביא עוד תענוג לשניהם. תכנים מאמרים עושה חלק של גברים זה נראה משוכנע כי לא כל הבנות אוהבות לבלוע, אבל במקום חברה ייתן להם מציצה אמיתית ורגשות בלתי נשכחים, הם להגיב עליה מאוד נמוכה.

לא לכל מי שהבנות המכסות באקנה, במקום לבוא לידי ביטוי, קרמים מופלאים מבית המרקחת יכולים לבלוע זרע 2-3 פעמים בשבוע, לא אלרגיות לחלבון - התוצאה לא תכריח את עצמו, זה הפך, לחכות. אחרי הכל, בליעה בהצטיינות שימושית!

Просмотров: 60 | Добавил: cotyh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar