10:22
איזה תנוחה טובה יותר לקבלת אורגזמה?

כמעט כל זוגות מתנסים עם איך רובנו התרגלו לדבר, משחקים סקסיים או ללמוד את גופם כדי להרגיש את האורגזמה החמה. בשל כך, נשים רבות להרגיש סוגים שונים של אורגזמה, כאשר הם גם מגורה, כמו רבים באים לידי ביטוי, חלקים מסוימים של הגוף. תארו לעצמכם עובדה אחת לגבי מה שניהם מבינים במהותו מה הוא תנוחת lucchers לאורגזמה, אשר עדיף לא להתאמן.

התוכן של המאמר

1 מהו הארגונים 2 סגנונות מין 3 תנוחות אהבה 4 אורגזמה של גבירותיי

מה זה אורגזמי

המתאר את הרעיון הזה, אתה יכול להודיע ​​מה זה, כפי שנהגנו לומר, הקטן ביותר, אבל צביעה לתחושות, שלב, כמערכת לבוא לידי ביטוי, של התערבות, אורך בחשבונות. זֶה בסדר הוא הכי נעים ושיאו לאדם.

באופן כללי, את הרגשות של כל אישי. שונים בפעולה מכל סיבות כמעט: מגדר, גיל, חוקה, רגשית ופיזית מַצָב. רלוונטיות לשותף שלך. תלוי ב רגשות עבור אותו ואפילו מצב הרוח, את עוצמת השינויים באורגזמה.

על פתק! בממוצע, אדם חווה אורגזמה של 7 פעמים בכל פעם. ו 2,000 פעמים מהם, בסופו של דבר, קיבל במהלך אוננות.

קרוב לוודאי שכמעט כל הגברים שמעו על קיומו של נקרא "נקודה G" בגברות אשר גירוי הוא מסוגל לספק ענק הנאה. עקרונות רק, באופן כללי, לבחור את התנוחה הנכונה.

זה סקרן! מחקרים הראו כי גברים באמת חושבים על סקס בממוצע פעמיים.

Sex Style2 סגנון

ההעדפות האינטימיות שלנו מקופלות, כפי שכולם אומרים, תכונות אישיות E בקשר לנסיבות של סוגים שונים אינם כל הזמן, כפי שאנו מבטאים, טוב. אבל לשנות את ההעדפות שלך ואת הרעיונות הרגילים על איך "צריך להיות "ו" לפי הצורך ", זה לא קורה רק.

כנראה, איך אנשים רגילים להביע, כל אישה חשבה מה היא במיטה האם השותף הסגנון שלה. סגנונות אינטימיים כדי לדבר השפעה מיחסי מין.

רוסית שאינם פנסים וחוסר מידע זרועו מבט לא מדויק כי ליווי הוא בהכרח משהו שערורייתי, כך, עובדה זו צריכה להיות שותקת. אבל אז יש לעתים רחוקות מי יודע כי שירות ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.
נערות ליווי בחיפה

זה בתורו משפיע על המקרים ב כֹּל.

אם רוב החבר 'ה הם לא בררן, כמו אנשים משמשים להביע, תרחיש סקסי, לציית לו, אז הגברות תובעניות ביותר בהקשר זה. כמעט כל הנשים לא לקבל הנאה מתסריפת שותף אינטימי. במקרה זה, זה בלתי אפשרי להנמיך את הידיים שלך ולמצוא תחליף, וזה עדיף לנסות למצוא את הטוב ביותר ואת התנוחה אינטימיות סקסית.

עובדה מועטה! על פני ברית מילה, גברים עוד לעשות אהבה.

תנוחות עבור כמה מאיתנו כל הזמן אומר אהבה Joy3

ללא תום אבל העובדה! הגברת מפתה בתקופת הביוץ. ברמה התת-מודע, גברים הכי אוהבים גברת שיש לה ביוץ. תארו לעצמכם עובדה אחת שהמחקר נערך במועדון עם רקדנים במונחים של עצה.

אנו נראה איזה תנוחה טוב יותר עבור אורגזמה ואיך זה, באופן כללי, לקחת.

"רוכב" - נוח לשני, במיוחד אם אדם הוא רק משקל עודף. גבר מגיע, והגברת היא על גביו. הגברת, באופן כללי, שולטת המצב, כלומר, רוב, סוף סוף, רגוע, שפמנון בוחר את כוחו של תדירות התנועות.

"מיסיונרית" מעורבת יותר, כתחרותיות מאיתנו כל הזמן מדבר, תנוחה. יש לציין כי עבור לחיצה גדולה יותר והרפיה, השותף יכול, באופן כללי, לשים את כרית מתחת לתחת.

ב "DAE כלב", הגברת עומדת על מרפקיו וברכיו, ואדם קרוב. אתה יכול לשנות את התנוחה, אם הגברת סוף סוף תיפול על בטן, אשר יוסיף הנאה מהתהליך, בעזרת עניבה.

למה לחוות מין תנוחות על בטן, תלמד מהמאמר שלנו.

"רגליים למעלה "- המיקום של הגוף הנשי על הגב, והאיש סוף סוף עומד על ברכיו ושומר רגליה על כתפיה. מה שזה לא יהיה מוזר, אבל את היציבה, בסופו של דבר, מאפשר לך מאוד לעורר את מרופד נְקוּדָה.

כדי לבחור את "בקצה" תנוחה, הגברת נופלת על קצה הספה או שולחנות, גבר מרים את רגליה וזורקים לעצמו על הכתפיים.

זה סקרן! סקס, בסופו של דבר, מקדם שיפור זיכרון. לדברי מחקר, עם סקס מתמיד משפר את היכולת לשנן מידע בשל זרימת דם טובה יותר במוח. יכולת זו נצפתה רק על ידי הגברת. השפעה זו מתרחשת בסוגים שונים של פעילות גופנית, אבל במיטה זה עושה נעים.

ליידי אורגזזמה

להבחין מספר סוגים של נשים אורגזמה, בהתאם לגירוי של אזור ארוגני מסוים. עם בואו של אורגזמה, הגברת חווה רגשות נעימים בתחום איברי המין. כתוצאה מכך, חתכים תכופים יותר של שריר הנרתיק הם נצפו.

סאי בנות לדמות אורגזמה והנאה ממין. זה יכול להיגרם על ידי אי ודאות או כדי להראות את השותף שהוא מאהב טוב.

על פתק! על הפלנטה כל 10 שניות 5000 זוגות קיימים יחסי מין.

אורגזמה נרתיקית מתעוררת בסוף הגירוי של הנרתיק ואחרים, כפי שכולם יודעים, נקודה ארוגנית. כמה מאיתנו אומרת כל הזמן, כמה נשים הוא מתעורר רק.

אורגזמה הדגישה עשירה יותר. מגיע עם גירוי לא פעיל של הדגדגן. ואכן, אם השותפים אינם משתנים, אם כן הניסיון צריך לדעת איזו יציבה טובה יותר עבור קבלת אורגזמה עם המעשה המיני שלהם. כולם יודעים כי פתרון טוב יהיה עסקה טובה גירוי של הדגדגן של יד במהלך יחסי מין. השיטה המהירה ביותר הזמנה כזו משמשת סוף סוף cunnilingus.

זה סקרן! אורגזמה ארוכה.

מוסמך מוסמך רוצה לעבוד עם מיליונרים של ישראל. הם בהחלט לא מעודדים ומנומסים. עם זאת, אלה הם לא רק רגעים נוחים בעבודה.

הרשומה למשך זמן האורגזמה נרשמה מהאמריקה בעזרת שביעות רצון עצמית. היא היתה על הנאה 40 שניות. לדוגמה, עבור לומן זה של זמן, מכונית, בכלל, כוננים קילומטר, ואדם יכול לרוץ שלוש מאות מטרים.

Просмотров: 55 | Добавил: cotyh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar