05:55
מתאר ומין למען חבר הפרלמנט: נכון מוסתר מאחורי מיתוסים

גאפ יחסים דוחף אותנו בחיבוק זר. הנה מי אנחנו באמת מחפשים.

התוכן של המאמר נערות ליווי בתל אביב

1 ריבית, מחקר קטן 2 איך הם קלט ומין בתגובה? 3 מי הם - שותפים של תככים? 4 כמה זמן לחשוב על סקס ללא התחייבות או לנקום בדרך זו? 5 ואיזה נשמה?

אחד זורק עוד. אחרי, כפי שנחשב בדרך כלל, הם מוכנים לקפוץ למיטה לאחרים אוהבי, לעתים קרובות, לזרים. "שורק", כמו רבים מאמינים אלה, אלה מתאר בתגובה על ידי הקשר הקודם כדי להתגבר על סבל, כאב כעס, להעלות הערכה עצמית. ו, ככלל, החברים של אלה זועפים, לנסות מאחורי שני הצדדים של זה, וטען כי יש לך סקס כל כך מהר אחרי ריקבון יכול להביא סבל כנה יותר.

מחקר אחרון להראות שרק מיעוט. דעת קהל מה עושה הכל מוגזם. זה די ההפך, היוצא מן הכלל כללים.

מעניין הרבה, מחקר קטן

עם זאת, באינטרנט הנושא של תככים כאלה חם לדיונים. Googling "Playigri (סקס ריבאונד)" ישוחרר 5.4 מיליון צפיות, "סקס בפרישה (נקמה סקס)" 10 פעמים יותר, כמעט 58 מיליון.

אבל כשנכנסתי באותן מילות מפתח במערכת החיפוש של ספרות פסיכולוגית, פסיכינפו, היו רק כמה דיווחים, ושני מהם די מדהים: באחד מהם, חוקרים מאוניברסיטת מיזורי (אום) ראיינו 170 תלמידים הלומדים פסיכולוגיה ראשונית וחיי מין מובילים ששרדו פרידה במהלך השנה.

וב- ABC החדשות קיימו סקר טלפוני בקרב האוכלוסייה הבוגרת של ארצות הברית בכל הגילאים (1501 אנשים), שבהן היו שאלות על איך הם מנוסים פרידה.

איך הם אינטרינסיים ומין בתגובה?2

בין תלמידי האוניברסיטה לתואר ראשון של מיזורי - שני שלישים מהם היו בנות, רק שליש מהם אמרו כי אי פעם היה יחסי מין כדי לשרוד את ריקבון או לחזור לשעבר. סקר חדשות ABC עשה מסקנות דומות: בין המשיבים בגילאי 18 עד 29% 33% ציינו כי הם קיימו יחסי מין ללא התחייבות, ו -16% היו סקס לנקום.

לכן, פנימי ו "נקמה" הם בשום אופן לא נדיר, אבל זה קורה פחות לעתים קרובות יותר מאשר רבים לשקול. מדגם ABC ככלל כללה מבוגרים, וכ -20% בלבד מהמשתתפים בסקר אמרו שהם אי פעם נעילה, ורק 10% לקיים יחסי מין לנקום.

עם הגיל, מוטיבציה לעשות דברים כאלה יורדת. וזה מובן - גדל עד תחושה של צורך כזה במין. לכן, "משאיר מיטה אחת", אני רוצה פחות "לטפס לתוך אחר".

שירותי ליווי בישראל משולמים היטב. לעתים קרובות, הקונים הם מוצלחים צעירים שרוצים להסתכל בהצלחה בחופשה, הליכה ישירות עם גברת יפה. זה להרוויח זה די די, על מנת לכסות לחלוטין את האובייקטים הדרושים.

כפי שאנו גדלים, אתה רוצה להתרחק מן היחסים, ולמצוא דרכים אחרות להתמודד עם decays מלבד תככים.

מי הם - שותפים של תככים?3

סקס עם זר חם - כמה מיתוס כללי של מין ללא התחייבות או לנקמה. הפסקה יעורר אנשים להיות סוער. להביא את השותף לשעבר בעצמך, חדש "יחיד" לקפוץ פנימה מיטה עם אלה שפתחו את דמיונם. אבל זה לא אוהב, אבל רק נקמה. על פי הסקר של אוניברסיטת מיזורי, זרים, בדיוק אותו דבר, לפחות הם "משתתפים" של עיתונות כאלה (הן עבור אלה שזרקו עבור אלה שזרקו).

רק 5% מקרים של השותף הראשון לאחר הפער היה זר (מישהו נפגש בזה יְוֹם). ב 20% כך שותף והיה הראשון. 21% מהמקרים סקס עם אהבה ראשונה, חבר או היכרות. וב -54% מהמקרים כשותף לנקום, נבחר המאהב הקודם (זה היה לפני יחסים אחרונים).

ברור, הפערים לא תמיד לזרוק אנשים בחיבוק של זרים. להיפך, ב 95% מהמקרים לאחר פרידה, שותפים מיניים נשארים חברים או מכרים, כולל לאחרונה לשעבר.

גלוי מנוסה רוצה לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם כמובן חסרי עניין טקטיים. עם זאת, זה בדרך כלל לא הצדדים החיוביים היחידים בעת עבודה.

סקס אחרי הדעיכה הוא לא כל כך דַבְּרָנוּת כמו הרצון להרגיש חם, להתכרבל עם מישהו מוכר. Who יכול לספק את זה לאחר שבירה? כמובן, חבר.

כמה זמן לחשוב על סקס ללא התחייבות או לנקום בדרך זו?4

כך ברצינות רבה יותר יחסים, סבל יותר שהם מביאים את האירוע של הפסקה ועלים להתפלל ללכת לפעולות כאלה. ללא קשר למשך היחסים, מחשבות מסוג זה בהדרגה הן אלה שזרקו ואת היוזמים פרידה כשישה חודשים.

ואיזה נשמה?חָמֵשׁ

תוצאות מעניינות המחקר נעשה על ידי אוניברסיטת אילינוי וקווינס קולג ' ניו יורק. הם מצאו כי הבחירה לטובת תככים לעתים קרובות יש ו השלכות חיוביות.

בהמשך 77 אנשים נסקרו על התקשרות ביחסים (60 מתוך אילו נשים) בגילאי 18 עד 39 ששרדו לאחרונה את ההפרדה. החוקרים הגיעו למסקנה כי מוקדם יותר "הברית" נכנסו חדש יחסים, כך הרגישו טוב יותר, והחזק העצמי שלהם נעשה חזק יותר. ולפחות זה קצת אחוז, מדענים אלה הכחישו את הזרם את הדעת כי אתה לא צריך להתחיל יחסים חדשים מוקדם מדי לאחר שבירה, כי לעתים קרובות זה יכול להיות תוצאה טובה.

כל אלה המעטים מחקרים אינם סופיים. עוד סקרים יעשו התמונה ברורה יותר. ואיזה חוויה של היחסים שלך? האם אי פעם עשית סקס ללא התחייבות או לנקמה? היו שותפיך זרים, או מי שידעתי היטב? ו, במבט לאחור, אתה מתחרט על זה? אוֹ זה עזר לך להרגיש טוב יותר?

Просмотров: 1028 | Добавил: cotyh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar