14:41
שהוא קונסגירל?

נערות ליווי גו'לי המטריפה וידאו ***-******* Whatsapp Telegram חדשה בתל אביב וידאו ***-******* Whatsapp Telegram ישראלית בת ** וידאו ***-******* Whatsapp Telegram חדשה ופצצה נדירה בתל אביב וידאו ***-******* Whatsapp Telegram נערת ליווי לביתך מלון בלבד הכל אמיתי וידאו ***-******* Whatsapp Telegram

אנו מבינים את המונחים. Consgirl מתורגם ממש כ"נערה - סקמוס ". למעשה, אין שום דבר לא חוקי בפעילותן של נשים אלה. ברוסיה עובדי ברים ומועדונים כאלה נקראים צרכים.

למה אתה זקוק לצרכן

להבנה מוחלטת, יש לענות על השאלה: כיצד לעורר גברים לקנות משקאות מאיל הממסד? אם הבחור נח לבד, הוא יכול לשתות בקבוק בירה אחד כל הערב. אורח כזה אינו רווחי למוסדות מבדרים. אם אתה שותל ילדה מושכת למבקר, הוא ירצה להתייחס אליה בקוקטייל אופנתי או משקה אחר. אז Consgirl החל להופיע באולמות. מהצד נראה שהילדה הגיעה לעבור את הערב. גבר שיכור קטן רוצה להפוך את החברה שלה. הדיאלוג מתפתח, המבקר מראה נדיבות, מתייחס למשקה מוכר חדש מהבר. כתוצאה מכך, הילדה תקבל 10-15% מהסכום שהאורח ישלם עבור ההמחאה. כולם נשארו בתוספת - הדגם הרוויח, והאיש לא היה בודד לאורך כל הערב.

באירופה הצרכה היא פסיבית. במקרה זה, הילדה לא פונה לגברים לבד. האורח בוחר בן לוויה ומשלם לזמן המבלה איתה. פורמט זה פופולרי במדינות אסיה. יפנים וסינים נרגעים לעתים קרובות בחברת נשים לא מוכרות. קל להם יותר לשלם עבור תקשורת מאשר להכיר את הבנות.

איך להיות Consgirl?

מקום פנוי פופולרי בערים גדולות. בסנט פטרסבורג או במוסקבה, ההודעות על מערך הבנות על הצרכן מתפרסמות בעמודים הרשמיים של המוסד ברשת. אתה רק צריך להגיב על ידי המודעה ולהעביר ראיון. במהלך שיחה עם המנהל או מנהל המערכת, לא רק יוערכו נתונים חיצוניים.

דרישות לבנות על צריכה ברוסיה:

  • מראה אטרקטיבי;
  • גיל בין 18 ל 25 שנים;
  • היכולת לתקשר עם אנשים;
  • הרצון לבלות במועדוני לילה;
  • חוסר ילדים ובעל.

האם יש "... איך למצוא עבודה ...

הדרך הקלה ביותר להזמין סטודנט לעבודה זו. בנות כאלה צריכות הכנסה נוספת. יחד עם זאת, הם צעירים, נראים אטרקטיביים, מכוונים לחיוב. העובדים האלה הם שמחפשים מועדונים וברים, מפרסמים הודעה על צרכנים. בנות עובדות ב 90% מהמקרים באופן לא רשמי.

לצרכים בחו"ל, תצטרך לערוך מסמכים. עדיף לעבוד באמצעות סוכנויות דוגמנות. כך שהסיכון להיכנס למצב לא נעים מופחת. הסוכנות מבטיחה שהייה בטוחה במדינה זרה ומפקחת תשלומים בזמן.

דירות דיסקרטיות בבאר שבע עם בחורות ישראליות ורוסיות סקסיות ומפנקות במיוחד. מבחר מודעות חדשות של דירות דיסקרטיות בבאר שבע באתר סקס ענק, פורטל המבוגרים הגדול בישראל.

אבל להיכנע להצעות מרשתות חברתיות זה מסוכן. רמאים מוצגים על ידי סוכנים העובדים עם מועדונים וברים זרים נערת ליווי בבאר שבע גדולים. עבור ניירת מואצת, הם מבקשים תרומה ראשונית של 10 עד 150 אלף. רובל. ברגע שמתקבל הכסף, הסוכן מפסיק ליצור קשר.

יתרונות העבודה על צריכה

בעבודה זו מוערכים נוער, הופעה והשקפה חיובית על החיים. גברים מגיעים למועדון כדי לנוח, כך שזה לא בסדר להעמיס אותם בבעיות. עדיף לשוחח בנושאים שהוא אוהב. אז החבר'ה מוכנים יותר להתייחס למשקאות.

דירות דיסקרטיות בבאר שבע - בחורות סקסיות וחרמניות מחכות לפגוש אותך. היכנס לאתר סקס אש וצפה במבחר דירות דיסקרטיות בבאר שבע לחוויה אינטימית וסוערת.

זה לא קשה לעבוד על צרכה אם הילדה אינה ביישנית. יש הרבה פלוסים בתעסוקה כזו:

  • ניתן לשלב עם לימוד או עבודה של רקדן במועדון;
  • תמיד כיף במקום העבודה;
  • העבודה משולמת בדרך כלל מדי יום;
  • ההזדמנות להכיר אנשים חדשים;
  • קוקטיילים בחינם ומשקאות אחרים.

למשמרת, סטודנט בצרכן במוסקבה יכול להרוויח משנת 2000 רובל. בטורקיה או באיטליה, בנות מגיעות מ 2500 יורו בחודש. לסין יש רווחים גדולים, אך קשה יותר לעבוד, אם כי התזונה פסיבית שם. Consgirl מקבל 70-200 יורו לשינוי.

Просмотров: 56 | Добавил: cotyh | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar