מטפלים וחוקרים מיניים הגדירו סיווג של אנשים שהם מכנים "חסרי עכבות". לאנשים חסרי עכבות ניתן יותר חופש להזדהות עצמית במיניות שלהם, להתנסות בפנטזיות אישיות, בני זוג והתנהגות מינית ללא אשמה. אוכלוסיה "חסרת עכבות" זו הצליחה לחוות רמות גבוהות יותר של בריאות רגשית או פיזית, כמו גם שביעות רצון רגשית. בין אם מדובר בתגובה רגשית או בתגובה פיזית מתרחש ויכוח רב אם יש צורך בעיסוי אירוטי.

הטיעון האם יש צורך בעיסוי אירוטי תלוי בהשקפתו של הפרט במהלך יחסי מין ובניסיונו בנושא.

סוג עיסוי ארוטי טיפוסי אחד נקרא עיסוי "אירוטי". מוסד טיפולי עיסוי מעסיק לעתים קרובות נשים כדי לתת סוג זה של עיסוי.

סוג זה של עיסוי מורכב בדרך כלל רק מהמחיצות הבסיסיות, אך משלב מגע חושני עדין במגוון ומספר רב יותר ממה שייעשה במסגרת טיפולית.

המטרה אינה על הסרת כאב; מדובר על פינו ... Читать дальше »

Просмотров: 86 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

מוזיקת ריקודי בטן עשירה בדרך כלל בכלי נשיפה, כלי תזמורת, מצלתיים ואלמנטים רועשים אחרים. עם זאת, לאורך מאה השנים האחרונות, המודרניזציה של כמה סגנונות הובילה לביטים מסונכרנים עם ליווי פחות הקשה.

ההיסטוריה של ריקודי הבטן מתחילה עוד מימי מצרים המוקדמים, כאשר גברים התלבשו כנשים למגוון מטרות חברתיות. ניתן לחלק הופעות מגדריות לשיעורים שווים במידה רבה עבור הקשרים "אלי-מאשה" (מעורבים או הומוסקסואלים) או הוצאות להורג פרטיות הכוללות רקדניות. אף על פי שזלזלו לעתים קרובות על ידי קנאים דתיים ומודרניסטים לאורך העידן המודרני הקדום כצורה אסורה של בידור ציבורי, להקות ריקוד מגוונות פעלו במוקדים מקומיים על רקע תקופות בהיסטוריה של המזרח התיכון והתכנסויות אחרונות יותר תחת הכיבוש האירופי; למרות משאבים מוגבלים וזהות מוגבלת, הם הפגינו עוצמה עילאית בשטחים הפלסטיניים, בלבנון ובמרוקו על פני קורסי אתנוגרפיה - שנשמרו על ידי קשרי קרבה חזקים בין אנשים המוקירים את המנהגים האזוריים שלהם.

... Читать дальше »

Просмотров: 100 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

עיסוי חושני הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד ליצור עוררות והנאה מינית. אני אומר "תרפיה" כי הוא נועד לעורר רגיעה, שלווה פנימית והצערת החושים. הסטטיסטיקה אומרת שהרבה אנשים הולכים לעיסויים חושניים כדי לסיים את היום הארוך שלהם, לשכוח מלחצי החיים ופשוט ליהנות מאקסטזה חושית טהורה. כתוצאה מכך עיסוי חושני יכול להקל על כאב כרוני, להאיץ את ההתאוששות ולהוריד את לחץ הדם.

לאחר הקריאה, כמה נקודות מפתח או מידע חדש שיהיו ללומד הם: 1) מהו עיסוי חושני? 2) מהם היתרונות בביצוע?

עיסוי חושני הוא מעין עיסוי גוף מלא העושה שימוש במגוון טכניקות. והתהליך מתרחש בדרך כלל שלוש עד ארבע פעמים בשבוע, עם כמה ימי הפסקה ביניהם. מהקרקפת ועד לרגליהם, מכשירי העיסוי יבלו את זמנם בנגיעה קלה בכל חלקי העור או בלחיצה עמוקה לתוך רקמת שריר הדוקה.

רוב המטפלים ישתמשו בשמנים ריחניים כמשחק חושי נוסף להנאת הלקוחות במהלך הפגישה שכן אלו יוצרים מחדש אי ... Читать дальше »

Просмотров: 87 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

מרגרה הוא ריקוד מסורתי ידוע של טריפורה. ריקוד זה שייך לקטגוריית זמר Dhraup. בחלק זה נזרוק הצצה לשירים וריקודים פופולריים של מרגרה

המשמעות המילולית של המילה "מרגה" בבנגלית היא "בית". המקום לא רק מחבק אותך ביופי טבעי, אלא גם בקבלת הפנים החמה של תושביו בתפילותיהם ובמגע העדין שלהם במצחך. כשהם אומרים, מזל טוב https://israel-lady.co.il/שירותי-ליווי/נערות-ליווי-בצפון/|https://israel-lady.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%9F/

Hummelika Roy, Marga Vrityalaya Kolkata

... Читать дальше »

Просмотров: 86 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

בסופו של דבר, התשובה לשאלה עם שם כזה צריכה להיות "לא". אחרי הכל, מעולם לא נמצאה כל עדות ליצירות אמנות עתיקות של מסופוטמיה שמתארות בבירור ריקודי בטן לגברים.

חלקם עשויים לטעון כי ריקודי בטן מתורגלים בבסיסו רק על ידי לחיצה אינטימית מקרוב על אנשים אחרים. האנשים האלה היו חושבים שבפעילות כזו נגני כלי ההקשה והמוזיקאים כל כך קרובים זה לזה שרק נשים לוקחות אי פעם חלק בקרבה כל כך שנויה במחלוקת.

עוד נקודה: מגלגוליו המוקדמים ביותר, הריקוד הזה היה מבוצע רק על ידי נשים עבור נשים אחרות. גופן של נשים שונה במובנים משמעותיים מגופן של גברים, עובדה ברורה לכל מי שעושה את הקפיצה להנאה או גאווה בגופו.

האזכור המוקדם ביותר של רקדניות מלטפות את בטנן נמצא בענני אריסטופנס (424 לפני הספירה). הנה הם נקראים "רקדני בטן" ולעגו להם כרכילות סרק שהשיח שלהם יכול

ריקודי בטן לא ... Читать дальше »

Просмотров: 76 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)