מטפלים וחוקרים מיניים הגדירו סיווג של אנשים שהם מכנים "חסרי עכבות". לאנשים חסרי עכבות ניתן יותר חופש להזדהות עצמית במיניות שלהם, להתנסות בפנטזיות אישיות, בני זוג והתנהגות מינית ללא אשמה. אוכלוסיה "חסרת עכבות" זו הצליחה לחוות רמות גבוהות יותר של בריאות רגשית או פיזית, כמו גם שביעות רצון רגשית. בין אם מדובר בתגובה רגשית או בתגובה פיזית מתרחש ויכוח רב אם יש צורך בעיסוי אירוטי.

הטיעון האם יש צורך בעיסוי אירוטי תלוי בהשקפתו של הפרט במהלך יחסי מין ובניסיונו בנושא.

סוג עיסוי ארוטי טיפוסי אחד נקרא עיסוי "אירוטי". מוסד טיפולי עיסוי מעסיק לעתים קרובות נשים כדי לתת סוג זה של עיסוי.

סוג זה של עיסוי מורכב בדרך כלל רק מהמחיצות הבסיסיות, אך משלב מגע חושני עדין במגוון ומספר רב יותר ממה שייעשה במסגרת טיפולית.

המטרה אינה על הסרת כאב; מדובר על פינו ... Читать дальше »

Просмотров: 35 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

מוזיקת ריקודי בטן עשירה בדרך כלל בכלי נשיפה, כלי תזמורת, מצלתיים ואלמנטים רועשים אחרים. עם זאת, לאורך מאה השנים האחרונות, המודרניזציה של כמה סגנונות הובילה לביטים מסונכרנים עם ליווי פחות הקשה.

ההיסטוריה של ריקודי הבטן מתחילה עוד מימי מצרים המוקדמים, כאשר גברים התלבשו כנשים למגוון מטרות חברתיות. ניתן לחלק הופעות מגדריות לשיעורים שווים במידה רבה עבור הקשרים "אלי-מאשה" (מעורבים או הומוסקסואלים) או הוצאות להורג פרטיות הכוללות רקדניות. אף על פי שזלזלו לעתים קרובות על ידי קנאים דתיים ומודרניסטים לאורך העידן המודרני הקדום כצורה אסורה של בידור ציבורי, להקות ריקוד מגוונות פעלו במוקדים מקומיים על רקע תקופות בהיסטוריה של המזרח התיכון והתכנסויות אחרונות יותר תחת הכיבוש האירופי; למרות משאבים מוגבלים וזהות מוגבלת, הם הפגינו עוצמה עילאית בשטחים הפלסטיניים, בלבנון ובמרוקו על פני קורסי אתנוגרפיה - שנשמרו על ידי קשרי קרבה חזקים בין אנשים המוקירים את המנהגים האזוריים שלהם.

... Читать дальше »

Просмотров: 29 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

עיסוי חושני הוא סוג של טיפול עיסוי שנועד ליצור עוררות והנאה מינית. אני אומר "תרפיה" כי הוא נועד לעורר רגיעה, שלווה פנימית והצערת החושים. הסטטיסטיקה אומרת שהרבה אנשים הולכים לעיסויים חושניים כדי לסיים את היום הארוך שלהם, לשכוח מלחצי החיים ופשוט ליהנות מאקסטזה חושית טהורה. כתוצאה מכך עיסוי חושני יכול להקל על כאב כרוני, להאיץ את ההתאוששות ולהוריד את לחץ הדם.

לאחר הקריאה, כמה נקודות מפתח או מידע חדש שיהיו ללומד הם: 1) מהו עיסוי חושני? 2) מהם היתרונות בביצוע?

עיסוי חושני הוא מעין עיסוי גוף מלא העושה שימוש במגוון טכניקות. והתהליך מתרחש בדרך כלל שלוש עד ארבע פעמים בשבוע, עם כמה ימי הפסקה ביניהם. מהקרקפת ועד לרגליהם, מכשירי העיסוי יבלו את זמנם בנגיעה קלה בכל חלקי העור או בלחיצה עמוקה לתוך רקמת שריר הדוקה.

רוב המטפלים ישתמשו בשמנים ריחניים כמשחק חושי נוסף להנאת הלקוחות במהלך הפגישה שכן אלו יוצרים מחדש אי ... Читать дальше »

Просмотров: 27 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

מרגרה הוא ריקוד מסורתי ידוע של טריפורה. ריקוד זה שייך לקטגוריית זמר Dhraup. בחלק זה נזרוק הצצה לשירים וריקודים פופולריים של מרגרה

המשמעות המילולית של המילה "מרגה" בבנגלית היא "בית". המקום לא רק מחבק אותך ביופי טבעי, אלא גם בקבלת הפנים החמה של תושביו בתפילותיהם ובמגע העדין שלהם במצחך. כשהם אומרים, מזל טוב https://israel-lady.co.il/שירותי-ליווי/נערות-ליווי-בצפון/|https://israel-lady.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99/%D7%A0%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%95%D7%99-%D7%91%D7%A6%D7%A4%D7%95%D7%9F/

Hummelika Roy, Marga Vrityalaya Kolkata

... Читать дальше »

Просмотров: 37 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

בסופו של דבר, התשובה לשאלה עם שם כזה צריכה להיות "לא". אחרי הכל, מעולם לא נמצאה כל עדות ליצירות אמנות עתיקות של מסופוטמיה שמתארות בבירור ריקודי בטן לגברים.

חלקם עשויים לטעון כי ריקודי בטן מתורגלים בבסיסו רק על ידי לחיצה אינטימית מקרוב על אנשים אחרים. האנשים האלה היו חושבים שבפעילות כזו נגני כלי ההקשה והמוזיקאים כל כך קרובים זה לזה שרק נשים לוקחות אי פעם חלק בקרבה כל כך שנויה במחלוקת.

עוד נקודה: מגלגוליו המוקדמים ביותר, הריקוד הזה היה מבוצע רק על ידי נשים עבור נשים אחרות. גופן של נשים שונה במובנים משמעותיים מגופן של גברים, עובדה ברורה לכל מי שעושה את הקפיצה להנאה או גאווה בגופו.

האזכור המוקדם ביותר של רקדניות מלטפות את בטנן נמצא בענני אריסטופנס (424 לפני הספירה). הנה הם נקראים "רקדני בטן" ולעגו להם כרכילות סרק שהשיח שלהם יכול

ריקודי בטן לא ... Читать дальше »

Просмотров: 26 | Добавил: cotyh | Дата: 02.01.2023 | Комментарии (0)

בחיי היום יום שלנו, אנחנו תמיד סקרנים לגבי תכונות שונות שאנשים עשויים לרצות לדעת עליהן. כי כשאנחנו רוצים לחצות דעו את המקום המדויק שיכול להיות בטוח עבורנו, איפה זמין ומובטח אז אתם בהחלט צריכים תיאור. ולעתיד עבורך ועבור המבקרים שלך, מאמר ספציפי זה יעזור למצוא מועדון עיר החטאים מדויק.

לבד ממקומות רבים הזמינים בימים אלה - עדיף שתבחר במועדון החשפנות הנתון. המועדון הזה יהיה מצויד בהרבה בנות עם אומץ רב שיעשו מאמץ מספק. יתר על כן, ישנה גישה מלאה או אפילו חסרת תקדים לאלכוהול, מה שמייחד אותם מספקים רבים אחרים - כמו Hollywood N Gentlemen Miami LLC או Coco Therapy Bloomington Indiana וכן הלאה.

לאחר איתור מקום מסוג זה באיסטנבול, התהליך אמור להיות די ללא כאבים עבור אינספור אנשים - כמו וויל אושונסי שטוען

תוהים מה הכי טוב? https://sensua ... Читать дальше »

Просмотров: 27 | Добавил: cotyh | Дата: 25.12.2022 | Комментарии (0)

מציאת עיסוי טוב היא אף פעם לא משימה קלה ופשוטה בהתחשב במספר העצום של מכוני ספא ועיסויים ברחבי העיר. עלינו להעריך את הכישורים המקצועיים, לבקש הצעות מחיר ולבסוף לבחור את המקום המתאים ביותר לדרישותינו. אבל תארו לעצמכם מצב שבו אנחנו צריכים רק לציין את העדפותינו מבחינת שירותים, מיקום, מחיר וכן הלאה בלחיצה אחת בלבד. הנה כמה אתרים שהפכו ליעדים האהובים עלי כאשר אני צריך טיפול עיסוי ליד הבית או העבודה.

הם נתנו לי לגלות מי מספק שירות מעולה בקרבת מקום תוך דקות ספורות ובמחירים טובים מאוד

עבור אנשים בבריטניה שרוצים למצוא מרכז עיסוי טוב, Spa Haven הוא המקום עבורם. הצוות שם כדי לעזור בכל מה שאתה צריך כמו לקבוע תור או לברר לגבי שעות פתיחה.

מחיר: הרבה אנשים חושבים שלקבלת עיסוי זה פשוט יקר מדי, אבל Spa Haven מספק מחירים תחרותיים. המתקנים משתנים בהתאם למה שאתה צריך ולתקציב הנוכחי שלך, כך שהם משתלמים ככל האפשר מבלי להתפשר על ... Читать дальше »

Просмотров: 27 | Добавил: cotyh | Дата: 25.12.2022 | Комментарии (0)

עיסוי מפנק הוא סוג של עיסוי המתמקד בצרכים וברצונות של האדם המקבל אותו. זה בדרך כלל יקר יותר מעיסוי רגיל, והוא עשוי לכלול טיפולים אחרים כגון טיפולי פנים, אמבטיות בוץ או עטיפת גוף.

עיסוי מרגיע הוא סוג של עיסוי שמטרתו להרגיע את האדם המקבל אותו. ייתכן שהוא לא יכלול טיפולים אחרים או תוספות כמו אלה שהוזכרו לעיל.

עיסוי מפנק הוא בדרך כלל חוויה ארוכה ומפנקת שנועדה להוות פינוק מפנק עבור המקבל. לעתים קרובות הוא כולל לחץ אינטנסיבי יותר, לישה וטכניקות אחרות שנועדו לעזור לגוף לשחרר מתח.

עיסוי מרגיע הוא בדרך כלל חוויה קצרה יותר שאולי לא תכלול טכניקות רבות כמו עיסוי מפנק. זה נועד להיות עדין יותר כדי לעזור למישהו להרפות את השרירים לאחר יום או שבוע לחוצים.

עיסויים מפנקים הם בדרך כלל ארוכים יותר מעיסויים מרגיעים ועשויים לכלול לחץ חזק יותר, לישה או טכניקות אחרות שנועדו לעזור לגו ... Читать дальше »

Просмотров: 27 | Добавил: cotyh | Дата: 18.12.2022 | Комментарии (0)

ריקודי בטן הוא ריקוד אקספרסיבי הכולל הרבה תנועות ירכיים. הוא מבוצע בדרך כלל לצלילי מוזיקה, לרוב כשהרקדנית לובשת חולצת חזייה וחצאית לנשים או חזייה ומכנסיים קצרים לגברים.

ישנם סוגים רבים ושונים של ריקודי בטן, אך רוב רקדניות הבטן משתמשות בירכיים, שרירי הבטן, הזרועות, הידיים והרגליים כדי ליצור תנועות קצביות חושניות ומפתות. רקדנים רבים משתמשים גם באביזרים כמו צעיפים או צעיפים כחלק מההופעות שלהם.

ריקודי בטן זה לא רק מראה - זה יכול להיות מאוד תובעני פיזית. רקדנים חייבים להיות מסוגלים לשלוט בנשימה שלהם תוך כדי ביצוע מהלכים קשים כמו סיבובים, איזונים וטיפות.

ריקודי בטן הם דרך מצוינת להיכנס לכושר, לבנות שרירים ולהנות.

זהו ריקוד קצבי המדגיש את שרירי הגו והבטן. הוא משלב גם תנועות של הידיים, הידיים, הירכיים והרגליים.

ריקודי בט ... Читать дальше »

Просмотров: 130 | Добавил: cotyh | Дата: 18.12.2022 | Комментарии (0)

עיסוי טנטרה הוא סוג של עיסוי חושני שפותח במקור במזרח. זוהי צורה הוליסטית של ריפוי.

סוג זה של עיסוי הוא לא רק נגיעה וליטוף של הגוף, הוא כולל גם מדיטציה, יוגה ועבודת נשימה.

עיסוי טנטרי עוזר לשחרר מתח מיני ולשפר את ההערכה העצמית. זה יכול גם להיות מועיל בהקלה על מצבי כאב כרוני כגון דלקת פרקים או כאבי גב.

העיסוי הטנטרי לגברים צובר פופולריות עם השנים. גברים מתחילים לראות בה כעת אלטרנטיבה לויאגרה מכיוון שהיא יכולה לעזור להם עם בעיות הזקפה ללא כל תופעות לוואי.

עיסוי טנטרה הוא עיסוי גוף מלא שנועד לעורר את אנרגיית כוח החיים או האנרגיה המינית בגוף.

צורת עיסוי זו פופולרית במיוחד בקרב גברים, שיכולים להשתמש בה כדי להתגבר על הפרעות זיקפה ובעיות פיזיות או פסיכולוגיות אחרות. זה גם עוזר להם להירגע ולהחזיר את תחושת החושניות שלהם. ... Читать дальше »

Просмотров: 144 | Добавил: cotyh | Дата: 18.12.2022 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 ... 7 8 »